Nasze osiągnięcia w skali światowej

Phono Solar dostarcza wiodące i inteligentne rozwiązania w zakresie energii słonecznej. Nasze portfolio obejmuje długą listę potwierdzonych sukcesów w ponad 20GW instalacji na całym świecie. Jako jeden z globalnie uznanych dostawców modułów fotowoltaicznych i kompleksowych usług dla elektrowni słonecznych w kompletnym cyklu, Phono Solar uzyskuje lepsze wyniki na poziomie systemu od swoich konkurentów. Dziesięcioletnie doświadczenie produkcyjne pozwoliło nam opracować najnowocześniejsze produkty generujące prąd ze słońca co przełożyło się na tysiące referencji na całym świecie. Kreatywnie opracowane rozwiązania energetyczne konsekwentnie przekształcają synergię systemu pomiędzy zintegrowanymi inteligentnymi rozwiązaniami w zwrot dla użytkowników i inwestorów na całym świecie.

Mieszkalny

Phono Solar produkuje szeroką gamę modułów fotowoltaicznych, które idealnie dopasowują się do wszystkich możliwych rodzajów instalacji: mieszkaniowej, handlowej, przemysłowej i użyteczności publicznej. Wspierane silnymi możliwościami badawczo-rozwojowymi i stałym wprowadzaniem innowacyjnymi, zapewniamy stabilne, niezawodne, ekonomiczne i dostosowane do środowiska rozwiązania produktowe, aby zaspokoić potrzeby klientów na całym świecie.

Handlowy

Od chwili powstania Phono Solar jest powszechnie uznawany za zaufanego dostawcę produktów solarnych przez tysiące klientów na całym świecie. Oparte na ponad 20GW instalacji na całym świecie, w szczególności na podstawie 2 GW danych pochodzących z elektrowni stworzonych z Phono Solar, panele Phono Solar stale przewyższają konkurencyjne produkty w branży i zapewniają niezawodną moc wyjściową - wyższą niż symulacje systemowe.

Usługi

Sukcesy osiągane w produkcji, rozwoju technologicznym, kontroli jakości i wydajności produktu wyróżniają nas jako jedną z najbardziej niezawodnych firm solarnych na świecie. Przy ponad 20GW wysyłek udowodniono, że produkty Phono Solar należą do jednej z najbardziej niezawodnych marek na świecie i są najlepszym wyborem pod względem wysokiej jakości, doskonałej wydajności i gwarancji całego cyklu życia.

Pobierz referencje