Innowacje w dziedzinie badań i rozwoju

Dzięki ciągłym innowacjom produktowym i biznesowym Phono Solar zapewnia klientom szeroki zakres produktów i rozwiązań w dziedzinie “czystej” energii. Przekłada się to na coraz wyższą satysfakcję wśród klientów. Koncentrując się na optymalnej wydajności systemu, Phono Solar promuje innowacje technologiczne i dąży do zapewnienia klientom na całym świecie najwyższej jakości “zielonych” zasobów energetycznych o optymalnym LCOE (jednostkowy koszt wytwarzania energii elektrycznej). Phono Solar aktywnie promuje innowacje i rozwój technologii produktów fotowoltaicznych. W aspekcie badań i rozwoju Phono Solar koncentruje się na technologii ogniw i modułów, zintegrowanej z systemem, w celu stymulowania rozwoju i uzyskiwania pozytywnych rezultatów badań. Phono Solar aktywnie wychwytuje i rozwija nowe technologie, rozwiązuje krytyczne problemy techniczne związane z zaopatrzeniem w energię, zarządzaniem energią i efektywnością energetyczną. W naszym dorobku znajduje się wiele produktów zaawansowanych technologicznie z niezależnymi prawami własności intelektualnej. Pozwala nam to cieszyć się wiodącą pozycją w branży.

1
Doświadczony zespół badawczo-rozwojowy

Phono Solar dysponuje wykwalifikowanym zespołem badawczo-rozwojowym składającym się z ponad 80 pracowników, w tym profesorów i starszych inżynierów, stanowiących 15% ogółu pracowników. Wszyscy starają się opracowywać najnowocześniejsze technologie produktów bazujących na energii słonecznej oraz wiodące w branży zintegrowane rozwiązania energetyczne.

Ciągłe inwestycje badawczo-rozwojowe

Dzięki rocznym inwestycjom przekraczającym 10 milionów juanów, Phono Solar rozpoczął fundamentalne i wybiegające w przyszłość badania w zakresie innowacji, które mają znaleźć zastosowanie w produktach o kapitalnym znaczeniu, w systemowych rozwiązaniach fotowoltaicznych oraz w technologii magazynowania energii.

Patent i innowacyjna technologia

Dzięki niezależnym innowacjom, firma Phono Solar wprowadziła szereg osiągnięć technologicznych, w tym moduł z czarnego krzemu, moduł HCC i moduł bifacjalny itp. Opracowano ponad 20 patentów i zastrzeżonych technologii.

Gwarancja jakości

Dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałej jakości produktu i ciągłym inwestowaniu w innowacje w technologii fotowoltaicznej, wskaźnik wydajności produktów Phono Solar zajmuje czołową pozycję w branży. Phono Solar został wymieniony jako producent modułów PV TIER 1 przez BNEF. Poza tym został nagrodzony nagrodą „Top performer” przez PVEL - największego niezależnego eksperta w dziedzinie energii i certyfikacji na świecie.

System ścisłej kontroli jakości

Phono Solar od zawsze przywiązuje uwagę do najwyższych standardów jakości i bardzo rygorystycznie podchodzi do procesu kontroli jakości, dzięki czemu klient otrzymuje wiodący produkt rynkowy. Poprzez wykorzystywanie centrów kontroli jakości i miejsc testowania produktów elektronicznych do kontroli stanu produktów podczas ekstremalnych warunków pogodowych - na pustyniach, przy silnych wiatrach i tropikalnych wysokich temperaturach, Phono Solar kontynuuje rygorystyczne eksperymenty i testy produktów fotowoltaicznych, stale ulepszając jakość produktu. Przekłada się to na lepszy wskaźnik zwrotu z inwestycji oraz większe zyski z projektu dla klientów z różnych miejsc świata.

W pełni certyfikowany przez renomowane władze przemysłowe

Produkty Phono Solar zostały uznane przez PHOTON Laboratory, PVEL i Rated Solar Installer, jako urządzenia cechujące się wysoką jakością. Phono Solar nieustannie, od 2016 roku uznawany jest za “Top Perfomer” przez PVEL. Zespół naszych inżynierów wykorzystuje materiały i komponenty wysokiej jakości podczas procesu projektowania modułów. Ich próbki są stale testowane w Centrum Testowym Phono Solar - przechodzą 36 testów kontroli jakości. Oprócz rygorystycznego procesu testowania, Phono Solar zapewnia swoim klientom kompleksowe warunki gwarancji i ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej na całym świecie.

Ściśle kontrolowane przez organy niezależne

Dzięki ścisłej współpracy z międzynarodowymi organami, takimi jak TUV, Intertek, CNAS i SGS, Phono Solar utworzyło własne „Centrum testowania i badań i rozwoju”, stale wprowadza poprawki do swoich produktów dzięki innowacjom i zaawansowanym technologiom produkcji. Poprawia zdolność testowania całego procesu powstawania produktów przemysłu fotowoltaicznego i zdolność analizowania obejmującą cały cykl życia przemysłu słonecznego.

Siła marki

Dzięki 44-letniemu doświadczeniu, SUMEC Group (spółka macierzysta Phono Solar), stała się ikoną doskonałości na rynkach światowych. Grupa SUMEC posiada 17 instytucji badawczo-rozwojowych, 35 zagranicznych firm i 35 fabryk przemysłowych na całym świecie. Polegając na silnym wsparciu firmy macierzystej, Phono Solar jest w stanie zapewnić klientom na całym świecie godne zaufania produkty i usługi solarne. SUMEC Group Corporation, założona w 1978 r., jest kluczowym członkiem China National Machinery Industry Corporation (SINOMACH) - państwowego przedsiębiorstwa pod bezpośrednią kontrolą rządu centralnego, który zajął 284 miejsce na liście Fortune Global 500 w 2021 r.